ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

ReMag® je skutočné "The Magnesium Miracle®". Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak menom horčík). Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni. Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky.


Cena bez DPH
57,50 €
Cena s DPH
69 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dní
Objednávací kód
REMAG480
EAN produktu
867780000220

ReMag® Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

ReMag bol vymyslený doktorkou Deanovou a je starostlivo vyrobený z čistého zdroja chloridu horečnatého. Je vyvinutý tak, aby dodával stabilizované horčíkové ióny, ktoré majú podobnú veľkosť ako horčík v rastlinách. ReMag je piko-ionová forma horčíka, menšieho priemeru než minerálne iónové kanály v tele.

Jeho priama a úplná absorpcia znamená, že sa veľmi rýchlo vstrebáva zo zažívacieho traktu, čo eliminuje vznik preháňavých účinkov.
Zistili sme však, že ľudia s niektorými zdravotnými problémami a veľmi intoxikovaní ľudia, môžu zažiť preháňavé účinky vďaka detoxikácii organizmu. Pokiaľ sa pri bežnom dávkovaní tieto negatívne účinky vyskytnú, odporúčame znížiť dávku na 1-5 kvapiek denne a pozvoľna pridávať, podľa toho ako sa bude stav organizmu zlepšovať. Taktiež pri nechcenom masívnom predávkovaní (viac ako 20ml), alebo ak máte doplnené zásoby horčíka (možno zmerať krvným testom obsahu horčíka v červenej krvinke), dôjde k hnačke – telo sa bude snažiť nadbytok horčíka vylúčiť.

Zdroj a čistota ReMag®

Spoločnosť, ktorá vyrába ReMag, nakupuje magnézium s čistotou 99,98 až 99,99%. Zdroj magnézia pochádza zo spoločnosti San Bernardino Co., Kalifornia a je dolovaný ako dolomit. Tento minerálny polotovar je ďalej rozpustený do piko-ionovej tekutej formy. V našom chloride horečnatom sú teda nečistoty len 0,01 - 0,02%. To je veľmi podobné ako vysoko kvalitná verzia citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatého zo soľných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je čistota 99,98-99,99%, bez ohľadu na zdroj.

 • Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak menom horčík)
 • Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni
 • Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle® pretože:

 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov
 • Horčík prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • Horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek

 

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Balenie: 480 ml
Hmotnosť: 480 g

Dávkovanie: 2,5 ml (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 192

Koncentrácia: 60 000 ppm (60 mg čistého horčíka na mililiter).

  Zloženie   V jednej dávke
% RVH*
  Magnézium (vyrobené z MgCl2) 
150 mg 40%


Ďalšie zložky: voda z reverznej osmózy

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

POUŽITIE

2,5 ml (1 priložená odmerka) denne rozmiešať v pohári (250 ml) vody, čaju alebo inom nápoji a užiť nalačno alebo po jedle. Pokiaľ s produktom začínate, vezmite si menšie množstvo a postupne navyšujte dávku. Neužívajte neriedené.

Kvôli vysokej koncentrácii sa môže vyskytnúť prirodzená kryštalizácia. To neovplyvňuje kvalitu produktu. 

Poznámka: Pre presné dávkovanie použite priloženú odmerku alebo kvapkadlo. Ak trpíte nedostatkom horčíka alebo jete nezdravú stravu, začnite veľmi pomaly, aby sa vaše telo prispôsobilo. Niektorí ľudia musia začínať s miniatúrnou dávkou 2-4 kvapky denne a veľmi pomaly navyšovať.

Ak už beriete dlhodobo iný horčík, môžete začať s udržiavacou dávkou: jedna odmerka dvakrát denne: jedna odmerka (2,5 ml) = 150 mg elementárneho horčíka. Ak váš životný štýl alebo strava spotrebováva veľké množstvo horčíka (pijete veľa kávy, máte veľký stres, veľa športujete a potíte sa) môžete zvýšiť dávku na 1 odmerku dvakrát až trikrát denne, aby ste zvýšili nasýtenie tela horčíkom. Najlepšie je dať celú dennú dávku do litra vody a popíjať cez deň (spolu s morskou soľou alebo inými minerálmi). 
 

UPOZORNENIE

 • Nie je určené pre deti do 3 rokov.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej stravy.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

68 recenzií - ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Anna

  - 30.06.2022

  V apríli som si kúpila ReMag na odporúčanie kamarátky. Prišlo mi, že na únavu mi horčík pomohol od prvej chvíle, za pár dní sa mi zlepšil aj spánok a navyše sa oveľa menej stresujem. Začínala som pol lyžičkou dopoludnia a teraz beriem asi jednu lyžičku na deň. V ďalšej objednávke už som mala veľké balenie horčíka a D3K2. Horčík odporúčam všetkým svojim známym.

 2. Jana

  - 20.05.2022

  Pred týždňom som si kúpila od Vás 480ml ReMagu. Začala som užívať polovicu lyžičky asi v dvoch dcl vody dvakrát denne a veľmi ma prekvapuje, že nemá prakticky žiadnu chuť, naozaj len nepatrnú. Prosím o oznámenie, či je to normálne.

  eHorcik.sk

  - 20.05.2022

  Dobrý deň, pol lyžičky je cca 22 kvapiek a to v 2 deci vody nebude veľmi cítiť. Až sa dostanete na dávku 2,5 ml, tak to už musíte cítiť. Ono je to možno výhoda, že nič necítite, pretože potom musia niektorí ľudia chuť maskovať kávou alebo džúsom.

 3. Miroslava

  - 16.03.2022

  Pôvodne som začala Remag užívať kvôli potrhanej achillovke, ale telo sa rozhodlo prvé liečiť ženské orgány. Trápili ma bolesti po dvoch mimomaternicových tehotenstvách, počas dvoch dní už boli preč. Teraz keď si zabudnem jeden deň magnézium dať, tak sa bolesti vrátia, ako bonus mi zmizli fľaky z jazyka.

 4. Pavlína

  - 30.09.2021

  Zatiaľ začínam po kvapkách a zvyšujem. Nemôžem teraz posúdiť. Ale urcite pomôže.

 5. Silvia

  - 24.08.2021

  S výrobkom sme veľmi spokojní, dcérka má pár diagnóz a horčík jej spolu s vitamínom D pomáha. Aby sme zvládli chuť, veľmi sa nám osvedčil 1,5 dcl čistého pomarančového džúsu, potom je to aj veľmi chutné :).

 6. Danka

  - 10.07.2021

  Som veľmi spokojná s užívaním tohto horčíka, nakoľko som užívala už rôzne druhy horčíka a tento je fakt najlepsi a najkvalitnejší ???? mne veľmi pomáha pri mojej zvýšenej psychickej a fyzickej činnosti, pracujem bez stresu a som v pohode. Veľmi ho každému odporúčam.

 7. Soňa

  - 18.06.2021

  S produktom som spokojná, toto je už moje 2. balenie. Mala som kŕče a žiadne magnéziove produkty mi nezaberali, tak som vyskúšala ReMag a až tento produkt mi zabral.

 8. Barbora

  - 03.05.2021

  Magnézium užívam dva týždne a cítim sa oveľa kludnejšia. Dennú dávku si riedim s 500 ml vody. Chuť s touto dávkou vody je príjemná. Dávku vypijem v priebehu dopoludnia. S menším obsahom vody je Magnesium veľmi horké a veľmi ťažko piteľné. Ďakujem za produkt.

 9. Kamil

  - 12.02.2021

  Ok :-).

 10. Jozef

  - 10.02.2021

  Horčík je super už som vypil cez 3l a krv mám ako malý chlapec, cukor ,cholesterol, no jednoducho všetko v norme zázraky očakávajte až po pol roku.

 11. Zdena

  - 19.01.2021

  Je strašne horký, ako palina. Uživam ho nerada. Brala som dlhodobo iný druh magnézia a po 14 dňom používania nevidím rozdiel.

  eHorcik.sk

  - 20.01.2021

  Dobrý deň, áno je horký, preto sa neužíva neriedený, ale do pohára vody, džúsu alebo napríklad kávy, alebo iného obľúbeného nápoja. Naša rodina ho napríklad v ochutenej perlivej vode vôbec nespozná a to majú deti veľmi maškrtné jazýčky. Aby sme zhodnotili prečo necítite účinok alebo rozdiel, máme málo informácií o dávke alebo o probléme, ktorý riešite.

 12. Dalibor

  - 05.01.2021

  Podľa mňa je to najlepší produkt, ktorý sa dá kúpiť. Odporúčam.

 13. Petra

  - 27.12.2020

  Velka spokojnost s horcikom, migreny ustupili, bolest hlavy po poziti horcika zmizme. Dakujem

 14. Alica

  - 06.12.2020

  Som spokojná. cítim sa lepšie a mám viac energie ako predtým.

 15. Jana

  - 02.11.2020

  Som veľmi spokojná.

 16. Pavla

  - 20.10.2020

  Som s ním spokojná, chutí mi a cítim za tých pár týždňov aj mierne zlepšenie. Pijem ďalej. :)

 17. Jana

  - 17.10.2020

  Veľmi som spokojná

 18. Martin

  - 16.10.2020

  :-)

 19. Lenka

  - 01.10.2020

  Užívam ho len krátko, a som spokojná. Cítim sa lepšie a mám viac energie ako predtým.

 20. Monika

  - 29.09.2020

  Kupujem opakovane, super produkt.