ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

ReMag® je skutočné "The Magnesium Miracle®". Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak menom horčík). Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni. Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky.


Cena bez DPH
57,50 €
Cena s DPH
69 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dní
Objednávací kód
REMAG480
EAN produktu
867780000220

ReMag® Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

ReMag bol vymyslený doktorkou Deanovou a je starostlivo vyrobený z čistého zdroja chloridu horečnatého. Je vyvinutý tak, aby dodával stabilizované horčíkové ióny, ktoré majú podobnú veľkosť ako horčík v rastlinách. ReMag je piko-ionová forma horčíka, menšieho priemeru než minerálne iónové kanály v tele.

Jeho priama a úplná absorpcia znamená, že sa veľmi rýchlo vstrebáva zo zažívacieho traktu, čo eliminuje vznik preháňavých účinkov.
Zistili sme však, že ľudia s niektorými zdravotnými problémami a veľmi intoxikovaní ľudia, môžu zažiť preháňavé účinky vďaka detoxikácii organizmu. Pokiaľ sa pri bežnom dávkovaní tieto negatívne účinky vyskytnú, odporúčame znížiť dávku na 1-5 kvapiek denne a pozvoľna pridávať, podľa toho ako sa bude stav organizmu zlepšovať. Taktiež pri nechcenom masívnom predávkovaní (viac ako 20ml), alebo ak máte doplnené zásoby horčíka (možno zmerať krvným testom obsahu horčíka v červenej krvinke), dôjde k hnačke – telo sa bude snažiť nadbytok horčíka vylúčiť.

Zdroj a čistota ReMag®

Spoločnosť, ktorá vyrába ReMag, nakupuje magnézium s čistotou 99,98 až 99,99%. Zdroj magnézia pochádza zo spoločnosti San Bernardino Co., Kalifornia a je dolovaný ako dolomit. Tento minerálny polotovar je ďalej rozpustený do piko-ionovej tekutej formy. V našom chloride horečnatom sú teda nečistoty len 0,01 - 0,02%. To je veľmi podobné ako vysoko kvalitná verzia citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatého zo soľných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je čistota 99,98-99,99%, bez ohľadu na zdroj.

 • Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak menom horčík)
 • Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni
 • Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle® pretože:

 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov
 • Horčík prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • Horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek

 

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Balenie: 480 ml
Hmotnosť: 480 g

Dávkovanie: 2,5 ml (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 192

Koncentrácia: 60 000 ppm (60 mg čistého horčíka na mililiter).

  Zloženie   V jednej dávke
% RVH*
  Magnézium (vyrobené z MgCl2) 
150 mg 40%


Ďalšie zložky: voda z reverznej osmózy

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

POUŽITIE

2,5 ml (1 priložená odmerka) denne rozmiešať v pohári (250 ml) vody, čaju alebo inom nápoji a užiť nalačno alebo po jedle. Pokiaľ s produktom začínate, vezmite si menšie množstvo a postupne navyšujte dávku. Neužívajte neriedené.

Kvôli vysokej koncentrácii sa môže vyskytnúť prirodzená kryštalizácia. To neovplyvňuje kvalitu produktu. 

Poznámka: Pre presné dávkovanie použite priloženú odmerku alebo kvapkadlo. Ak trpíte nedostatkom horčíka alebo jete nezdravú stravu, začnite veľmi pomaly, aby sa vaše telo prispôsobilo. Niektorí ľudia musia začínať s miniatúrnou dávkou 2-4 kvapky denne a veľmi pomaly navyšovať.

Ak už beriete dlhodobo iný horčík, môžete začať s udržiavacou dávkou: jedna odmerka dvakrát denne: jedna odmerka (2,5 ml) = 150 mg elementárneho horčíka. Ak váš životný štýl alebo strava spotrebováva veľké množstvo horčíka (pijete veľa kávy, máte veľký stres, veľa športujete a potíte sa) môžete zvýšiť dávku na 1 odmerku dvakrát až trikrát denne, aby ste zvýšili nasýtenie tela horčíkom. Najlepšie je dať celú dennú dávku do litra vody a popíjať cez deň (spolu s morskou soľou alebo inými minerálmi). 
 

UPOZORNENIE

 • Nie je určené pre deti do 3 rokov.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej stravy.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

68 recenzií - ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Dušan

  - 21.02.2019

  Veľmi účinné doplnenie horčíka.

 2. Ilona

  - 15.02.2019

  Výborný produkt, porovnávať zatiaľ nemôžem, iné magnézium som doteraz neužívala. Užívam denne spoločne s him. soľou - vo vode. Únava ešte pretrváva, ale verím, že mi pomôže pri realizácii nových návykov. Ďakujem.

 3. Jiřina

  - 02.02.2019

  Za tých pár dní, žiadne kŕče pri rannom pretiahnutí (v lýtkach). Chutí mi v litri vody, s pridaním 1/4 kávovej lyžičky himalájskej soli a 1/4 kávovej lyžičky epsomskej soli a 1/2 lyžičky ReMagu, dva až tri krát denne. Chutí ako mlieko, skvelo. Pokryjem aj dennú dávku tekutín a minerálov.

 4. Adri

  - 20.01.2019

  Asi najlepšie magnézium ktoré som mal a to som ich mal fakt skoro všetky. Chut je hnusná, občas mi pokazí drink, ale efekt je brutál. Strašne rýchlo sa vstrebáva a účinkuje. Dávam si vyššiu dávku pred dôležitým stretnutím a cítim sa úplne uvoľnené úplne v pohode normálne. Cena vysoká, ale kúpim znova určite oplatí sa.

 5. Ján

  - 21.12.2018

  Oceňujem že je takmer bez chuti, beriem už pomerne vysokú dávku zatiaľ bez prenikavých účinkov! Za 1 týždeň užívania na sebe cítim rýchlejšiu regeneráciu, železné nervy, jasnú myseľ, pokojný spánok.

 6. Ján

  - 13.12.2018

  Super, lepšie ako tabletky.

 7. Bert

  - 09.12.2018

  Úplná pecka bez preháňania. Nával energie je skutočne čitateľný.

 8. Petra

  - 29.11.2018

  Parádny prípravok, ľahko sa užíva, zmizli mi tiky v oku a v stehne, vydržia pomerne dlho.