ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

ReMag® je skutočné "The Magnesium Miracle®". Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak menom horčík). Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni. Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky.


Cena bez DPH
57,50 €
Cena s DPH
69 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dní
Objednávací kód
REMAG480
EAN produktu
867780000220

ReMag® Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

ReMag bol vymyslený doktorkou Deanovou a je starostlivo vyrobený z čistého zdroja chloridu horečnatého. Je vyvinutý tak, aby dodával stabilizované horčíkové ióny, ktoré majú podobnú veľkosť ako horčík v rastlinách. ReMag je piko-ionová forma horčíka, menšieho priemeru než minerálne iónové kanály v tele.

Jeho priama a úplná absorpcia znamená, že sa veľmi rýchlo vstrebáva zo zažívacieho traktu, čo eliminuje vznik preháňavých účinkov.
Zistili sme však, že ľudia s niektorými zdravotnými problémami a veľmi intoxikovaní ľudia, môžu zažiť preháňavé účinky vďaka detoxikácii organizmu. Pokiaľ sa pri bežnom dávkovaní tieto negatívne účinky vyskytnú, odporúčame znížiť dávku na 1-5 kvapiek denne a pozvoľna pridávať, podľa toho ako sa bude stav organizmu zlepšovať. Taktiež pri nechcenom masívnom predávkovaní (viac ako 20ml), alebo ak máte doplnené zásoby horčíka (možno zmerať krvným testom obsahu horčíka v červenej krvinke), dôjde k hnačke – telo sa bude snažiť nadbytok horčíka vylúčiť.

Zdroj a čistota ReMag®

Spoločnosť, ktorá vyrába ReMag, nakupuje magnézium s čistotou 99,98 až 99,99%. Zdroj magnézia pochádza zo spoločnosti San Bernardino Co., Kalifornia a je dolovaný ako dolomit. Tento minerálny polotovar je ďalej rozpustený do piko-ionovej tekutej formy. V našom chloride horečnatom sú teda nečistoty len 0,01 - 0,02%. To je veľmi podobné ako vysoko kvalitná verzia citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatého zo soľných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je čistota 99,98-99,99%, bez ohľadu na zdroj.

 • Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak menom horčík)
 • Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni
 • Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle® pretože:

 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov
 • Horčík prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • Horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek

 

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Balenie: 480 ml
Hmotnosť: 480 g

Dávkovanie: 2,5 ml (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 192

Koncentrácia: 60 000 ppm (60 mg čistého horčíka na mililiter).

  Zloženie   V jednej dávke
% RVH*
  Magnézium (vyrobené z MgCl2) 
150 mg 40%


Ďalšie zložky: voda z reverznej osmózy

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

POUŽITIE

2,5 ml (1 priložená odmerka) denne rozmiešať v pohári (250 ml) vody, čaju alebo inom nápoji a užiť nalačno alebo po jedle. Pokiaľ s produktom začínate, vezmite si menšie množstvo a postupne navyšujte dávku. Neužívajte neriedené.

Kvôli vysokej koncentrácii sa môže vyskytnúť prirodzená kryštalizácia. To neovplyvňuje kvalitu produktu. 

Poznámka: Pre presné dávkovanie použite priloženú odmerku alebo kvapkadlo. Ak trpíte nedostatkom horčíka alebo jete nezdravú stravu, začnite veľmi pomaly, aby sa vaše telo prispôsobilo. Niektorí ľudia musia začínať s miniatúrnou dávkou 2-4 kvapky denne a veľmi pomaly navyšovať.

Ak už beriete dlhodobo iný horčík, môžete začať s udržiavacou dávkou: jedna odmerka dvakrát denne: jedna odmerka (2,5 ml) = 150 mg elementárneho horčíka. Ak váš životný štýl alebo strava spotrebováva veľké množstvo horčíka (pijete veľa kávy, máte veľký stres, veľa športujete a potíte sa) môžete zvýšiť dávku na 1 odmerku dvakrát až trikrát denne, aby ste zvýšili nasýtenie tela horčíkom. Najlepšie je dať celú dennú dávku do litra vody a popíjať cez deň (spolu s morskou soľou alebo inými minerálmi). 
 

UPOZORNENIE

 • Nie je určené pre deti do 3 rokov.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej stravy.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

68 recenzií - ReMag Liquid Magnesium - Tekutý horčík - 480 ml

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Eva

  - 21.09.2020

  Je skvelý

 2. Marta

  - 03.09.2020

  Rýchle dodanie, dobrý produkt, odporúčam.

 3. Ján

  - 10.08.2020

  Vynikajúci prostriedok.

 4. Martina

  - 29.07.2020

  Nebude ľahké napísať recenziu a zhrnúť všetky tie pozitíva o tom, čo ReMag dokáže, s čím všetkým pomôže. Jeho účinky sú jednoducho neprehliadnuteľné aj pre moje okolie. Preto som po troch mesiacoch užívania horčíka neváhala a pridala aj ReMyte. Ich synergické pôsobenie je úžasné. Naozaj minimálne ReMag odporúčam všetkým. O produktoch, knihe a článkoch Dr. Dean nehovoriac.

 5. Anna Kubačková

  - 27.07.2020

  Som spokojná, neviem či to bolo horčíkom, ale veľmi sa mi zmiernili bolesti v kolene.

 6. Peter

  - 13.07.2020

  S úcinkom doplnku som spokojný. Naplnil moje očakávania

 7. Michal

  - 02.07.2020

  Najlepšia forma horčíka ktorú som kedy bral. Funguje výborne. Všetkým vrelo odporúčam. A cena? Myslím, že za tú účinnosť a množstvo dávok, je zodpovedajúce, keď si vezmem koľko som inak utratil za nie tak účinné tabletky. Objednával som už po niekoľkokrát. Užívam už niekoľko rokov. Postupným užívaním sa znížilo napätie v tele, už sa neobjavujú nočné nepríjemné kŕče v nohách. Dokonca som sa zbavil úzkostí a miernej depresie.

 8. Ľuba

  - 08.06.2020

  Takmer okamžite po vypití tohto horčíka nám všetkým doma mizne bolesť hlavy. Inak som ho kupovala pre muža, kvôli bolesti svalov, teraz používa už druhé balenie, hovorí, že je to lepšie, ale ešte nie je úplne zdravý, až sa úplne uzdraví, dám vám vedieť.

 9. Ivana

  - 23.05.2020

  Zatiaľ som spokojná, ale užívam ho príliš krátku dobu, podrobnejšie teda nemôžem hodnotiť.

 10. Jarmila

  - 11.05.2020

  Najlepší horčík, ktorý existuje. má najväčšiu vstrebateľnosť pre bunky. Účinnosť sa pozná až za dlhšiu dobu, je čoskoro to hodnotiť zvlášť keď máte veľké problémy s nedostatkom horčíka. Verím, že po dlhšej dobe užívania bude lepšie.

 11. Viera Nizka

  - 13.04.2020

  ReMag užívam už dlhodobo(predtým objednávaný z USA). Som s ním veľmi spokojná. Prvé, čo som pocítila, že ma prestala bolievať hlava a cítim sa podstatne vitálnejšie.

 12. Dana

  - 07.04.2020

  Za mňa super, užívam už 3. balenie, vždy ráno odmeriam do 1 litra vody a popíjam.

 13. Iveta

  - 13.03.2020

  Po užívaní sa cítim oveľa lepšie, som menej unavená a kĺby sú pružnejšie.

 14. Lubos

  - 11.03.2020

  Podla mna je tyzden malo na hodnotenie s urcitostou, ale citim sa fajn, bolest hlavy, ktora nastupovala bola mierna a krátka a tá byva dosť silná, takze,ok.....

 15. Milan

  - 24.02.2020

  Produkt je špičkovej kvality, som presvedčený, že je to najlepšie magnézium, ktoré človek môže v podstate na svete kúpiť. Budem ho užívať dlhodobo, resp. nepretržite. Chuť mi pripomína mlieko a čo ho užívam, nemám problém s pitným režimom. Som s ním veľmi spokojný, je to najlepší potravinový doplnok, aký som kedy zakúpil a že už som ich za život kúpil veľmi veľa...

 16. Jana

  - 14.02.2020

  Veľká spokojnosť, po pár dňoch som pocítila takú veľkú pozitívnu zmenu, že by som to vôbec nečakala. Jednak nával energie, vymiznutie bolestí hlavy a návrat psychickej stability bez návalov úzkosti. Beriem už dva mesiace a tento dobrý stav stále drží. Odporúčam, ako hovorí moja gynekologička, najmä ženy by mali horčík dopĺňať, chýba im plošne, ale nie je horčík ako horčík. Tento je však podľa mojej osobnej skúsenosti tutovka a dobrá investícia do zdravia!

 17. Rastislav

  - 11.02.2020

  Produkt mi bol doporučený a musím len potvrdit skvelé účinky.

 18. Leona

  - 10.02.2020

  Poznám už dlho a je to skvelý doplnok stravy!!!!!

 19. Petra

  - 22.01.2020

  ReMag používam dlhodobo, skôr som si tento výrobok kupovala z Anglicka, s poštovným bol podstatne drahší. Zachránil mi močový mechúr, už rok a pol som bez antibiotík. Moja teta zase má o 80% lepšiu reumatickú artritídu prstov. Pre mňa je to skutočne zázrak.

 20. Vojta

  - 02.01.2020

  Veľmi spokojný.