Complement Formulas pre produkty RnA ReSet

Complement Formulas pre produkty RnA ReSet

06.02.2024

Complement Formulas je patentovaný názov pre produkty RnA ReSet. Cieľom je, aby tieto produkty boli:
  • Vysoko absorbovateľné
  • Spĺňali požiadavky vegánskej, keto, paleo stravy a iných špeciálnych diét
  • Boli tak veľmi prírodné, ako je to len možné
  • Poskytli základné stavebné kamene na doplnenie stravy

Vysoko absorbovateľné

Prvým produktom celého radu sa stal ReMag – Liquid Magnesium. Tento produkt s vysokým obsahom horčíka vznikol práve na základe toho, že najpredávanejšou formou horčíka v tom čase bol doplnok stravy s oxidom horečnatým so vstrebateľnosťou okolo 4%.

Dr. Deanová žiadala o doplnky s väčšou vstrebateľnosťou. Tak, aby bolo možné užiť v jednej dávke viac absorbovateľného horčíka. ReMag s obsahom 60000 ppm horčíka, jej toto prianie splnil. Pri veľkosti lyžičky 2,5 ml tak získate 150 mg horčíka v jednej dávke, nie je to úžasné?

Preto tiež doktorka Deanová upozorňuje spotrebiteľa, že sa treba pozerať, či je na štítku vyznačená celková hmotnosť látky (zlúčeniny), v ktorej sa horčík nachádza, alebo je uvedené priamo množstvo horčíka, čo je jasnejší a správnejší ukazovateľ.

Tiež je dobré skontrolovať pre akú dávku daná hodnota horčíka platí - či je napr. nutné užiť 3 tablety alebo stačí jedna lyžička. Od toho sa potom odvíja na ako dlho je užívanie jedného balenia. Spotrebujete výrobok za mesiac, alebo dlhšie ako za pol roka ako v prípade ReMagu 480 ml?

Patentovaný proces výroby ReMagu sa stal základom pre vznik všetkých ostatných vysokokoncentrovaných minerálnych doplnkov Dr. Dean: ReMyte, ReCalcia, Pico Potassium a Pico Zinc Plus.

Vegánska, keto, paleo strava a iné špeciálne diéty

Žijeme v dobe mnohých možností. Či už vaša strava zahŕňa prvky vegánskej, keto alebo paleo stravy, Complement Formulas môžu byť zahrnuté aj do týchto špeciálnych režimov. Sme veľmi vďační napr. za Omega 3 A+E. Tento produkt obsahuje teraz veľmi skloňované Omega 3 a 6. Tieto nenasýtené mastné kyseliny, z ktorých sa skladajú membrány buniek je možné získať z rýb, alebo priamo zo zdroja, z ktorého ich získavajú ryby: z rias. My sme zvolili túto zelenú cestu. Pokiaľ ste sa teraz striasli, že riasy teda nemusíte, môžeme vám zaručiť, že pôvod týchto omega celkom iste v chuti nerozpoznáte.

Prírodné, ako je to len možné

Nič zbytočného navrch. Žiadne farbivá. Konzervanty čisto prírodného charakteru zachovávajúce kvalitu produktu. Naše produkty neobsahujú GMO, preto ich tiež môžeme uvádzať na európsky trh. Pokiaľ je k dispozícii prírodná surovina, dávame prednosť vždy tomuto zdroju.

Poskytli základné stavebné kamene na doplnenie stravy

Dr. Deanová vytvorila produkty RnA ReSet na základe viac ako 40 rokov skúseností v súkromnej zdravotníckej praxi. Nutričné postupy, ktoré toľko rokov zlepšovala a ucelovala, vyústili do týchto základných kameňov. Môžete ich preskúmať tu: Produkty RnA ReSet.Späť na zoznam článkov