Total Body Wellness Bundle - Kompletný balíček pre vašu pohodu

Kompletný balíček produktov Dr. Carolyn Deanovej Total Body Wellness Bundle. Silná imunita je v dnešnej dobe nutnosťou. Nestrácajte čas skúšaním vhodných kombinácií.


Cena bez DPH
180,83 €
Cena s DPH
217 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
TOTALWELLNESS

Total Body Wellness Bundle - Kompletný balíček pre vašu pohodu


Total Body Wellness Bundle
je navrhnutý tak, aby:

  1. Dodával minerály, ktoré fungujú (ReMag®, Pico Zinc® Plus)
  2. Dodával vitamíny (D3K2 ReSet®, Whole C ReSet®)
  3. Dodával priaznivé antioxidanty (Whole C ReSet®

Tento balíček obsahuje:

Každý doplnok je prepojený so všetkými ostatnými. Našim cieľom je ponúknuť balíček produktov, ktoré budú mať maximálnu synergiu. Výskum a skúsenosti naznačujú, že by ste nemali potrebovať žiadne ďalšie doplnky.
 

NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 1 priloženú odmerku (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol odmerky denne (1,25 ml) a zvyšovať o štvrť odmerky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanú dávku 1 odmerku denne. Celú dávku môžete rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Produkt neužívajte neriedený. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Pico Zinc® Plus: preventívna dávka 1,25 ml denne. Dávka pri respiračných ochoreniach 2,5 ml denne, alebo po porade s lekárom dočasne ešte vyššia. Pri použití nalačno môžu vyššie dávky vyvolať ľahkú nevoľnosť.

Kapsle D3K2 ReSet®: Užívajte 1 kapsulu každých 5 dní s jedlom, ktoré obsahuje tuk. Po porade s lekárom sa dávka môže zvýšiť. Užívajte v ranných alebo poludňajších hodinách, použitie večer môže zhoršiť zaspávanie.
Dávkovanie vitamínu D v USA sa líši od dávkovania v EÚ a v SR, z toho dôvodu sa dávkovanie líši od originálnej etikety. Poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom ohľadom dávkovania u detí a mladistvých do 16 rokov a tiež ak máte nejaké otázky týkajúce sa interakcie produktu s už existujúcim zdravotným stavom alebo lieky na predpis.

Whole C ReSet®  je organický komplex vitamínu C. Každá kapsula obsahuje 250 mg vitamínu C a 1 346 mg ovocnej zmesi Vita-C.
Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom alebo nalačno.

V súčasnosti neexistujú žiadne liečby, lieky alebo potravinové doplnky schválené na liečbu alebo prevenciu COVID-19. Aj keď sa vyvíjajú výskumné vakcíny a liečby COVID-19, tieto testované produkty sú v počiatočných štádiách vývoja produktu a ešte neboli úplne testované na bezpečnosť alebo účinnosť.

Pico Silver® je unikátny (95-98% biologicky aktívne strieborné ióny) stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometra. 
*Právne minimum: Striebro nie je v EÚ schváleným liečivom ani doplnkom stravy. Produkt je určený len na vonkajšie použitie a na ďalšie spracovanie (napr. v kozmetike).
 

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

0 recenzií - Total Body Wellness Bundle - Kompletný balíček pre vašu pohodu

Pridať recenziu
1 2 3 4 5