The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma.


Pôvodná cena
18,50 €
Ušetríte
1,85 € (-10%)
Cena bez DPH
15,14 €
Cena s DPH
16,65 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
MAGNESIUMMEN
EAN produktu
9780399594441

Book - The Magnesium Miracle (Second Edition) by Carolyn Dean
(English version)

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. 

Magnesium is an essential nutrient, indispensable to your health and well-being. By adding this mineral to your diet, you are guarding against - and helping to alleviate - such threats as heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. But despite magnesium's numerous benefits, most of the population of the Western remain dangerously deficient.

Updated and revised throughout with the latest research, this amazing guide explains the vital role that magnesium plays in your body and life. 

Inside you will discover

- new findings about the essential role of magnesium in lowering cholesterol
- improved methods for increasing magnesium intake and absorption rate
- how calcium can increase the risk of heart disease - and how magnesium can lower it
- a magnesium-rich eating plan as delicious as it is healthy
- information on the link between magnesium and obesity
- vitamins and minerals that work with magnesium to treat specific ailments
- why paleo, raw food, and green juice diets can lead to magnesium deficiency

The Magnesium Miracle, now more than ever, is the ultimate guide to a mineral that is truly miraculous.

Praise for The Magnesium Miracle

"Dr. Carolyn Dean has been light-years ahead of her time when it comes to the crucial mineral magnesium and its many lifesaving uses. Her work is a gift to humanity. I highly recommend it." -- Christiane Northrup, M.D.

"Throughout this volume and with utmost clarity, Dr. Carolyn Dean presents invaluable recommendations--based on the latest magnesium research. Virtually every American can benefit." -- Paul Pitchford, author of Healing with Whole Foods

"Dr. Carolyn Dean has the best credentials for bringing solutions to those suffering from the hidden magnesium disorders that affect most of us. This book needs to be read by anyone wishing to improve their quality of life." -- Stephen T. Sinatra, M.D., author of The Sinatra Solution: Metabolic Cardiology

Product Key Features:

Format: Trade Paperback
Language: English
Topic: Alternative Therapies, Diet & Nutrition / Vitamins, General, Healing
Publication Year: 2017
Number of Pages: 608 Pages
Dimensions:
Item Length: 202 mm
Item Height: 30 mm
Item Width: 132 mm


12 recenzií - The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Karol

  - 06.02.2024

  Naozaj poučná kniha! Povedala mi veľa o tom, prečo je horčík dôležitý! Určite využijem všetko, čo kniha ponúka. Verím, že mi pomôže s regeneraciou.

 2. Markéta

  - 04.11.2023

  Naozajstný poklad. Je na nezaplatenie. Zmenila mi život a určite zmení aj ten váš. Kúpte si ju, prečítajte si ju a riaďte sa ňou. Nebudete ľutovať.

 3. Ondrej D

  - 05.08.2023

  Zdá sa, že horčík je všeliek. Ďalšie podrobnosti časom pridám.

 4. Michal S

  - 14.03.2023

  Knižka je skvelá! Ak ste niekedy zažili záchvat úzkosti alebo paniky, mali problémy so spánkom, svalové kŕče alebo kŕče v ruke či nohách alebo mozgovú hmlu, je táto kniha priamo pre vás! Väčšina ľudí trpí nedostatkom horčíka. Pred niekoľkými rokmi som začala užívať horčík v prášku. Nebrala som ho ale každý deň a ani toľko, koľko bolo uvedené na obale. Postupne som si všimla, že sa mi večer, keď som ho užívala, lepšie zaspávalo. Nebola som na ľudí taká nepríjemná a tiež mi veľmi nevyskočil tlak, keď mi niečo skoro spadlo zo stola. Knižka je napísaná zrozumiteľne, takže ju pochopí úplne každý. Nie ako iné, ktoré patria skôr do školskej knižnice. Pokiaľ sa chcete dozvedieť všetko o horčíku a o dôsledkoch jeho nedostatku, určite si knižku prečítajte. Ak ste už počuli, že veľa ľudí neprijíma v strave dostatok horčíka, chcete vedieť prečo a ako to napraviť a zabezpečiť si dobré zdravie spoločne s kvalitným spánkom, určite si The Magnesium Miracle kúpte! Skvelé čítanie.

 5. peace101

  - 09.03.2023

  Autorka poskytne odpovede na všetky otázky a ešte oveľa viac! Skvelý zdroj informácií, ktorý nie je potrebné čítať od začiatku do konca. Je to skôr taká encyklopédia informácií a podrobností.

 6. AtomTom

  - 25.02.2023

  Pre mňa ako človeka, ktorý trpí histamínovou intoleranciou, bola táto kniha neoceniteľným zdrojom, ktorý mi pomohol zaradiť do výživy doplnky s horčíkom. Priamo preteká informáciami! Vrelo ju odporúčam!

 7. Janka

  - 25.02.2023

  Kniha je nabitá vedecky, klinicky a výskumami podloženými informáciami. Doktorka Deanová sa zrozumiteľným spôsobom delí o svoju osobnú cestu za zdravím aj o svoje odborné lekárske skúsenosti.

 8. Miša E.

  - 04.02.2023

  Informatívna a zrozumiteľná kniha založená na prevratných výskumoch. Jednoducho si ju musíte prečítať!

 9. Andrea

  - 14.12.2022

  Táto kniha od doktorky Carolyn Deanovej skvelým spôsobom zoznamuje čitateľov s horčíkom. Pri operácii srdca som prekonala malú mŕtvicu, takže som mala výpadky krátkodobej pamäte. Štýl písania doktorky Deanovej sa mi číta pohodlne a nezahlcuje ma informáciami. Kniha je zrozumiteľná. Pomohla mi zdravšie sa rozhodovať a cítim sa vďaka nej skvele!!

 10. Monika B.

  - 10.06.2020

  Dobre napísaná a veľmi poučná kniha! Som veľmi rada, že som si ju kúpila! Je plná informácií, ktoré by mal poznať každý! Zvlášť ľudia, ktorí trpia chronickými ochoreniami!! Keď pochopíte, akým spôsobom ľudské telo potrebuje pre fungovanie buniek každú živinu, mikronutrient, vitamíny atď., je to úžasný pocit! Páči sa mi, akým spôsobom kniha vysvetľuje, ako horčík pomáha a na čo ho potrebujeme. Všetko je navyše podložené štúdiami a zdrojmi! Určite by ste mali preštudovať nielen túto knihu, ale aj všetko, čo vaše telo potrebuje, aby optimálne fungovalo! Zvlášť v dnešnej dobe neustáleho prívalu chemikálií, znečistenia životného prostredia, nedostatku živín v pôde a genetickej manipulácie s potravinami!!

 11. Jarka

  - 25.01.2020

  Rada čítam knihy o zdraví, ale niektoré sú trošku mimo. Táto je ale skvelá! Podľa mňa musíme vziať svoje zdravie do vlastných rúk a zamerať sa na zdraviu prospešné veci, nie len brať lieky. Mám 70 rokov a neberiem žiadne lieky. Netušila som, aký je horčík dôležitý, aj keď som ho už brala kvôli syndrómu nepokojných nôh a dobrému spánku. Teraz už viem, že pomáha aj v mnohých ďalších ohľadoch. Potrebuje ho každý. Viem, že je to mätúce, pretože existujú protichodné informácie, ale verím, že to najlepšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť, je užívať vitamín C a horčík každý deň.

 12. Eliška

  - 22.03.2018

  Poučná, zrozumiteľná a obsiahla. Moja ajúrvédska terapeutka mi odporučila užívanie prípravkov s horčíkom a poradila mi, aby som si zaobstarala túto knihu. Prečítala som si ju a začala užívať tekutý horčík vo forme doplnku. Vďaka tomu som sa začala celkovo cítiť lepšie. Lepšie sa mi zaspávalo, ráno som sa prebúdzala svieža, mala som viac energie a nebolelo ma toľko telo, nemala som stuhnuté kĺby a svaly. Zo začiatku sa síce stuhnutosť zvyšovala, presne ako sa v knihe píše, ale asi po týždni sa to zlepšilo. Ďalej som bola pokojnejšia, lepšie som zvládala úzkosť a dokonca som sa cítila taká uvoľnená, že som prestala zatínať čeľusť. A nemusím si robiť starosti so zažívacími ťažkosťami. Vždy je dôležité sa naučiť tekutý horčík správne užívať. Akým množstvom začať, ako často a aké množstvo brať podľa telesnej hmotnosti. Tiež si treba uvedomiť, ako na vás bude pôsobiť zo začiatku a potom, čo si naň navyknete. Ja som napríklad bola najprv veľmi ospalá, ale potom som si na horčík zvykla tak, že ani pri plnej dávke podľa mojej hmotnosti už unavená nebývam. Lepšie spíte, ale nechce sa vám spať hneď po užití. Nakoniec som si zaobstarala aj ďalšie doplnky spomínané v knižke, konkrétne stopové minerály, vápnik, proteíny a vitamín B. Aj keď sa dá všetko potrebné získať iba z potravín, v mojom prípade bol organizmus nie práve v dobrom stave a potrebovala som doplnky stravy. Svojím spôsobom je to ako vrátiť sa do života. Som za túto knihu naozaj rada.