ReMag 480ml + Vitamin C ReSet Bundle

Vitamín C ReSet® pomohol mnohým ľuďom upraviť chuť prípravku ReMag® a ostatných minerálov podľa ich predstáv. Navyše má lahodnú príchuť drobného ovocia, ktorá nie je príliš kyslá, ani príliš sladká!


Cena bez DPH
106,67 €
Cena s DPH
128 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
RMVITCB

ReMag® 480ml + Vitamin C ReSet® Bundle

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK  

ReMag® 480ml + Vitamin C ReSet® Bundle obsahuje kombináciu vysoko vstrebateľného horčíka, pomerne vysokú dávku vitamínu C a strednú dávku draslíka. Prví dvaja menovaní prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej psychickej činnosti a k normálnej činnosti nervovej sústavy. Horčík v kombinácii s draslíkom prispieva k normálnej činnosti svalov.

Tento balíček obsahuje:

Ďalšie informácie nájdete pri jednotlivých produktoch

NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 L.

ReMag®: 1 priloženú odmerku (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol odmerky denne (1,25 ml) a zvyšovať o štvrť odmerky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanú dávku 1 odmerku denne. Celú dávku môžete rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Produkt neužívajte neriedený. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Vitamin C ReSet™: Zamiešajte tento lahodný prášok do 240-480ml vody a popíjajte po celý deň, alebo použite samostatne na ochutenie vášho obľúbeného smoothie alebo proteínu Registrujúce®.

Toto dávkovanie je určené pre dospelých. Dávkovanie pre deti nájdete pri jednotlivých produktoch.
 

UPOZORNENIE

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

   

  Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

   

  1 recenzia - ReMag 480ml + Vitamin C ReSet Bundle

  Pridať recenziu
  1 2 3 4 5

  1. Tina

   - 24.08.2022

   Dobrá vec! Milujem túto záležitosť! Vždy mám do zásoby.