Pico Silver Solution 20ppm - Piko-ionové striebro - 240ml

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Pico Silver™ je unikátny (95-98% biologicky aktívne strieborné ióny) stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometroch.

Dostupnosť Objednané
Cena 53,04 € bez DPH
61 €    
Kód tovaru PSILVER240SK
Značka Dr. Carolyn Dean
Kategória RnA ReSet
 

Pico Silver™ Solution - Piko-ionové striebro

 

Pre technické účely.

Obsah: 240ml

Zloženie v 5ml :

  • Striebro - 100mcg
  • Voda z reverznej osmózy

 

Popis:

Pico-Silver™ je unikátny (95-98% biologicky aktívne strieborné ióny) stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometroch.

Väčšina strieborných produktov sa nazýva koloidné striebro, avšak koloid je zmes mikroskopicky rozptýlených nerozpustných častíc suspendovaných v inej látke. Stabilizované ióny Pico-Silver™ sú úplne rozpustné.

Pico-Silver™ roztok je hypoalergénny a neobsahuje cukry, škrob, lepok, mlieko, sóju, kvasnice, MSG, GMO, umelé príchute, farbivá, konzervačné látky alebo vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu.

 

Právne minimum:

Koloidné striebro nie je v SR schváleným liečivom ani doplnkom stravy, nesmieme preto produkt ponúkať ako doplnok stravy. Slovenská republika paradoxne na rozdiel od iných krajín zakazuje vnútorné použitie koloidného striebra.

Ak vás zaujíma použitie, môžete ho naštudovať v origináli tuhttps://www.rnareset.com/collections/frontpage/products/pico-silver-solution-dr-deans-pico-mineral-silver-solution?variant=8669073309809

Alebo kdekoľvek, kde sa na webe píše o použití koloidného striebra - piko-ionové striebro ho perfektne nahradí.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.