Men's Health Bundle - Balíček pre Mužov

Balíček pre mužov podporuje hormonálne zdravie, zdravé srdce a červené krvinky, funkciu imunitného systému, mentálnu a psychickú činnosť vďaka obsahu vápnika, horčíka, selénu, jódu, zinku, medi, vitamínu D a skupiny B – tiamínu, riboflavínu, biotínu, B6, 12 , kyseline pantoténovej.


Pôvodná cena
231 €
Ušetríte
34,65 € (-15%)
Cena bez DPH
163,63 €
Cena s DPH
196,35 €
Dostupnosť
Momentálne nedostupné


Objednávací kód
MENBUNDLE

Men's Health Bundle - Balíček pre Mužov

 
Balíček pre mužov podporuje hormonálne zdravie, zdravé srdce a červené krvinky, funkciu imunitného systému, mentálnu a psychickú činnosť vďaka obsahu vápnika, horčíka, selénu, jódu, zinku, medi, vitamínu D a skupiny B – tiamínu, riboflavínu, biotínu, B6, 12 , kyseline pantoténovej.

  • ŠIROKOSPEKTRÁLNY PRÍSTUP: Kolekcia vedecky podložených, vysoko kvalitných doplnkov pre dlhodobú vitalitu a podporu zdravia
  • ZAMERANÉ NA POTREBY MUŽOV: Vytvorené tak, aby podporovalo jedinečné nutričné potreby mužov v rôznych fázach života
  • ĽAHKÁ INTEGRÁCIA: Jednoduchá integrácia do každodennej rutiny

Hormonálne zdravie

Selén a jód prispievajú k normálnej činnosti štítnej žľazy. Časť hormónov je bielkovinovej povahy, a preto je prínosom aj horčík, ktorý prispieva k normálnej syntéze bielkovín. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Srdce a červené krvinky

Tiamín, vitamín skupiny B, prispieva k normálnej činnosti srdca. Ďalšie vitamíny skupiny B, riboflavín, vitamín B6 a vitamín B12, prispievajú k udržaniu normálnych červených krviniek.

Funkcia imunitného systému

Vitamín D, selén, zinok, meď, vitamín B6 a B12 prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Imunitný systém zaisťuje bezpečie ako pred nepriaznivými vplyvmi zvonku, tak udržuje poriadok vo vnútri tela.

Zdravie svalov

Vitamín D prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov. Draslík, vápnik a horčík prispievajú k normálnej činnosti svalov.

Mentálna a psychická činnosť

Kyselina pantoténová prispieva k normálnej mentálnej činnosti. Horčík, tiamín a biotín prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Horčík, riboflavín, niacín, vitamín B12, kyselina pantoténová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Balíček pre mužov od RnA ReSet obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov, ktoré sú vysoko kvalitné, a vysoko vstrebateľné.

Tento balíček obsahuje:


NÁVOD NA POUŽITIE

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte se – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 L.

Odporúčaný spôsob užívania výživových doplnkov

Spôsoby užívania výživových doplnkov nájdete na ich stránkach. Tekuté minerály je najlepšie zmiešať spoločne v litri vody a piť počas celého dňa.

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • ReAline: Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku – obsahuje prírodnú kyselinu listovú vo vhodnej forme, ktorá prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.
  • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

0 recenzií - Men's Health Bundle - Balíček pre Mužov

Pridať recenziu
1 2 3 4 5