The Longevity Bundle od Dr. Carolyn Dean

The Longevity Bundle od Dr. Carolyn Dean je veľmi elegantná kolekcia doplnkov RnA ReSet. Kolekcia je dokonalým balíčkom pre ľudí, ktorí sa chcú zamerať na najdôležitejšie živiny.


Cena bez DPH
162,50 €
Cena s DPH
195 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
LONGEVITYBD

The Longevity Bundle od Dr. Carolyn Dean

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

The Longevity Bundle od Dr. Carolyn Dean je veľmi elegantná kolekcia doplnkov RnA ReSet. Tento výber doplnkov funguje synergicky tak, aby rýchlo doplnil základné živiny, ktoré vaše telo potrebuje. Kolekcia je dokonalým balíčkom pre ľudí, ktorí sa chcú zamerať na najdôležitejšie živiny.

Tento balíček obsahuje:

Tento balík obsahuje minerál, o ktorom Dr. Deanová napísala knihu The Magnesium Miracle a na prínosoch jeho doplnenia postavila svoju úspešnú kariéru. Počas svojho pôsobenia pomohla mnohým ľuďom po celom svete, a to aj preto, že reaguje na celkové potreby tela a ponúka aj ďalšie produkty. V tomto balíčku tak nájdeme vitamíny B, C, D a K. Napr. vitamín D v súčinnosti s vitamínom K prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Vitamín C ako antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a ďalej podporuje normálnu funkciu imunitného systému. V neposlednom rade komplex vitamínov B prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Ďalšie informácie nájdete pri jednotlivých produktoch.
 

NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 1 priloženú odmerku (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol odmerky denne (1,25 ml) a zvyšovať o štvrť odmerky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanú dávku 1 odmerku denne. Celú dávku môžete rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Produkt neužívajte neriedený. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Kapsle D3K2 ReSet™: Užívajte 1 kapsulu každých 5 dní s jedlom, ktoré obsahuje tuk. Po porade s lekárom sa dávka môže zvýšiť. Užívajte v ranných alebo poludňajších hodinách, použitie večer môže zhoršiť zaspávanie.

Dávkovanie vitamínu D v USA sa líši od dávkovania v EÚ a v SR, z toho dôvodu sa dávkovanie líši od originálnej etikety. Poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom ohľadom dávkovania u detí a mladistvých do 16 rokov a tiež ak máte nejaké otázky týkajúce sa interakcie produktu s už existujúcim zdravotným stavom alebo lieky na predpis.

Vitamin C ReSet™: Zamiešajte tento lahodný prášok do 240-480ml vody a popíjajte po celý deň, alebo použite samostatne na ochutenie vášho obľúbeného smoothie alebo proteínu ReStructure®.

ReAline® - B-Vitamíny Plus: Užívajte 1 kapsulu s jedlom dvakrát denne.
 

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

0 recenzií - The Longevity Bundle od Dr. Carolyn Dean

Pridať recenziu
1 2 3 4 5