Vitamin D3K2 ReSet + Remag Liquid Magnesium Supplement Bundle

Dokonalý balíček pre tých, ktorí potrebujú doplniť hladiny vitamínu D a zároveň sa boja o svoje hladiny horčíka.


Pôvodná cena
86 €
Ušetríte
4,30 € (-5%)
Cena bez DPH
68,08 €
Cena s DPH
81,70 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
D3K2RMBND

Vitamin D3K2 ReSet + ReMag Liquid Magnesium Supplement Bundle

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

ReMag s D3K2 vo výhodnom balíčku. Spoločnosť pre vzdelávanie o vitamíne D odporúča adekvátnu suplementáciu horčíka v súlade so suplementáciou vitamínu D. Horčík je tak veľmi dôležitý v metabolizme vitamínu D, že dostatočné hladiny horčíka môžu byť pri produkcii aktívneho vitamínu D účinnejšie ako vysoké dávky vitamínu D. V skutočnosti je horčík vyžadovaný v 8 kľúčových krokoch metabolizmu vitamínu D. ReMag ako tekutý doplnok stravy, ktorý bol špeciálne vyrobený pre vysokú absorpciu, sa preto k doplnku vitamínu D3 skvele hodí.

Tento balíček obsahuje:


NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 L.

ReMag®: 1 priloženú odmerku (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol odmerky denne (1,25 ml) a zvyšovať o štvrť odmerky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanú dávku 1 odmerku denne. Celú dávku môžete rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Produkt neužívajte neriedený. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Kapsule D3K2 ReSet™: Užívajte 1 kapsulu každých 5 dní s jedlom, ktoré obsahuje tuk. Po porade s lekárom sa dávka môže zvýšiť. Užívajte v ranných alebo poludňajších hodinách, použitie večer môže zhoršiť zaspávanie.

Dávkovanie vitamínu D v USA sa líši od dávkovania v EÚ a v SR, z toho dôvodu sa dávkovanie líši od originálnej etikety. Poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom ohľadom dávkovania u detí a mladistvých do 16 rokov a tiež ak máte nejaké otázky týkajúce sa interakcie produktu s už existujúcim zdravotným stavom alebo lieky na predpis.

Toto dávkovanie je určené pre dospelých. Dávkovanie pre deti nájdete pri jednotlivých produktoch.
 

UPOZORNENIE

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

1 recenzia - Vitamin D3K2 ReSet + Remag Liquid Magnesium Supplement Bundle

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Sára

  - 10.10.2021

  Najlepší produkt zo všetkých. Tento produkt používam už takmer šesť rokov a nič ho neprekoná. Produkt s vitamínom D je pre mňa novinkou, ale výsledky, ktoré dosahujem, sa mi páčia. Hovorím o ňom všetkým svojim priateľom a rodine.