ReNew Serum - Hydratačný krém na tvár

ReNew Serum® je vysoko koncentrovaná forma RnA ReSet Drops®, ktoré majú špeciálne použitie na hydratáciu vašej pokožky, najmä tváre a chrbta rúk.


Cena bez DPH
155,83 €
Cena s DPH
187 €
Dostupnosť
Momentálne nedostupné


Objednávací kód
RENEWSR
EAN produktu
866486000039

ReNew Serum® - Hydratačný krém na tvár

KOZMETICKÝ PRÍPRAVOK


ReNew Serum® ošetrujúci prípravok pre pleť kombinuje hydratačné výhody olivového oleja s vyživujúcimi výhodami zŕn jačmeňa. Vzniká tak pleťové sérum, o ktorom sa vie, že rieši známky zrýchleného starnutia, vrátane suchosti, jemných liniek a vrások.

FAKTY O ZLOŽKÁCH

OZONOVANÝ OLIVOVÝ OLEJ - Prirodzené hydratačné vlastnosti olivového oleja so silnou oxidačnou silou ozónu pre stimuláciu činnosti kožných buniek a zlepšenie zásobenia kožného tkaniva kyslíkom. Znižuje zápaly a upokojuje podráždenia a zároveň odbúrava toxíny a nečistoty na zlepšenie zdravia a vzhľadu pokožky.

OLEJ Z EGYPTSKEJ RUŽE - Bohatý na vitamíny, antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny na podporu regenerácie pokožky a zlepšenie pružnosti pokožky. Prirodzené protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti pomáhajú upokojiť zapálenú pokožku a znižujú začervenanie a opuchy.

RNA RESET DROPS CONCENTRATE - Podpora bunkovej reprodukcie a obnovy.

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Obsah: 45 ml
Hmotnosť: 60 g

Číslo šarže: -
Spotrebujte najlepšie do: 08/2025

POUŽITIE

Na čistú pokožku naneste požadované množstvo ReNew Serum®. Môže sa používať na ruky, tvár a telo.

Používajte ReNew Serum® ako cennú súčasť vašej rutiny starostlivosti o pleť. Začnite s čistou pleťou a naneste množstvo veľkosti hrášku na suché miesta, jemné linky a vrásky. Možno použiť v spojení s denným pleťovým mliekom dvakrát denne.

INGREDIENTS (INCI)

• Hordeum Vulgare Extract • Ozonized Olive Oil • Trifolium Pratense Extract • Rosa Flower Oil • Boswellia Serrata • Aframomum Melegueta

UPOZORNENIE

  • Pred použitím dobre pretrepte.
  • Najlepšie je uchovávať chladené v chladničke.
  • Určené na vonkajšie použitie.
  • Ukladajte mimo dosahu detí.

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

0 recenzií - ReNew Serum - Hydratačný krém na tvár

Pridať recenziu
1 2 3 4 5