ReMyte 240ml + Whole C ReSet Bundle

ReMyte® poskytuje 12 minerálov v jedinečnej veľkosti pikometrov, ktorá umožňuje úplnú absorpciu na úrovni buniek. Whole C ReSet™ kombinuje organickú Acerolu, organické višne a ovocné komplexy.


Pôvodná cena
80 €
Ušetríte
20 € (-25%)
Cena bez DPH
50 €
Cena s DPH
60 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dníObjednávací kód
RMTWHCBUN

ReMyte - Minerálny roztok 240ml + Whole C ReSet Bundle

DOPLNOK STRAVY 

Tento balíček obsahuje:

ReMyte® - Minerálny roztok - Piko-ionový multiminerálny roztok Dr. Deanovej - 240ml

REMINERALIZUJTE SVOJE TELO!

Elektrolyty sú iónové vodiče elektrického prúdu v tele. Sú rozpustené v telesných tekutinách a cestujú po celom tele a sú pripravené k aktivovaniu nervových buniek a svalových buniek pre elektrickú a fyzickú aktivitu. Elektrolyty tiež regulujú a ovplyvňujú metabolizmus na každej úrovni tela.

ReMyte® je oveľa kvalitnejší ako väčšina elektrolytických roztokov nakoľko poskytuje 12 minerálov v jedinečnej veľkosti pikometrov, ktorá umožňuje vysokú absorpciu na úrovni buniek. Vďaka tomu môže byť dávka minerálov veľmi nízka, čo eliminuje akúkoľvek možnosť toxicity, avšak pri vysokej absorpcii na bunkovej úrovni sú tieto minerály vysoko účinné.

ReMyte® obsahuje sodík, vápnik, jód, horčík, zinok, selén, meď, mangán, chróm, molybdén, draslík, bór, ktoré majú všetky špecifické role.

Whole C ReSet™ - Vitamín C - Kapsuly

Vitamín C je stále najobľúbenejším vitamínom na svete. Väčšina doplnkov vitamínu C pozostáva z jednej zložky - kyseliny askorbovej. Vitamín C však obsahuje niekoľko prvkov, z ktorých všetky sa vyskytujú v potravinách, ale nie všetky boli identifikované. Existuje synergický účinok niekoľkých askorbátov spolupracujúcich s radom neoddeliteľných kofaktorov, ako je rutín, bio flavonoidy (vitamín p), faktor k, faktor j, faktor p, askorbinogen, určité štrukturálne proteíny a rôzne enzýmy ako tyrosinázy.

Whole C ReSet™ kombinuje organickú Acerolu, organické višne a ovocné komplexy. Poskytuje celé spektrum fytochemikálií, polyfenolov, vrátane bioflavonoidov, antokyanov, proantokyanov, kyseliny ellagovej, kyseliny chlorogenovej, resveratrolu a kyseliny chinovej.

 

POUŽITIE

ReMyte®

Dávka pre dospelých: Dajte 3.7 ml alebo jeden a pol kávovej lyžičky do vody alebo džúsu a vypite naraz, alebo v dvoch dávkach. Môžete užívať nalačno aj s jedlom. Môžete tiež užívať 1 lyžičku trikrát denne (7.5 ml). Začnite pomaly užívať 1/2 lyžičky denne a zvýšite o 1/2 lyžičky každé 2 dni, kým sa nedostanete na základnú dávku. Najlepšie je rozmiešať dávku do litra vody spoločne s ReMag® - piko-ionovým horčíkom a popíjať celý deň.

Deti vo veku 4-12 rokov: užívajte polovicu dávky pre dospelých.

Deti pod 4 roky: iba po porade s lekárom

Whole C ReSet™

Použite 1 kapsulu dvakrát denne, s jedlom alebo nalačno.

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

0 recenzií - ReMyte 240ml + Whole C ReSet Bundle

Pridať recenziu
1 2 3 4 5