ReMag - The Magnesium Miracle | Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej - 240ml

ReMag je skutočné "The Magnesium Miracle™". Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak menom horčík). Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni. Pri správnom dávkovaní nemá laxatívne účinky.


Cena bez DPH
35,83 €
Cena s DPH
43 €
Dostupnosť
Na sklade

Doručenie: 2-5 dní
Objednávací kód
REMAG240
EAN produktu
866486000015

ReMag - The Magnesium Miracle™
Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej - 240ml

DOPLNOK STRAVY 

ReMag bol vymyslený doktorkou Deanovou a je starostlivo vyrobený z čistého zdroja chloridu horečnatého. Je vyvinutý tak, aby dodával stabilizované horčíkové ióny, ktoré majú podobnú veľkosť ako horčík v rastlinách. ReMag je piko-ionová forma horčíka, menšieho priemeru než minerálne iónové kanály v tele.

Jeho priama a úplná absorpcia znamená, že sa veľmi rýchlo vstrebáva zo zažívacieho traktu, čo eliminuje vznik preháňavých účinkov.
Zistili sme však, že ľudia s niektorými zdravotnými problémami a veľmi intoxikovaní ľudia, môžu zažiť preháňavé účinky vďaka detoxikácii organizmu. Pokiaľ sa pri bežnom dávkovaní tieto negatívne účinky vyskytnú, odporúčame znížiť dávku na 1-5 kvapiek denne a pozvoľna pridávať, podľa toho ako sa bude stav organizmu zlepšovať. Taktiež pri nechcenom masívnom predávkovaní (viac ako 20ml), alebo ak máte doplnené zásoby horčíka (možno zmerať krvným testom obsahu horčíka v červenej krvinke), dôjde k hnačke – telo sa bude snažiť nadbytok horčíka vylúčiť. 

Zdroj a čistota ReMag®

Spoločnosť, ktorá vyrába ReMag, nakupuje magnézium s čistotou 99,98 až 99,99%. Zdroj magnézia pochádza zo spoločnosti San Bernardino Co., Kalifornia a je dolovaný ako dolomit. Tento minerálny polotovar je ďalej rozpustený do piko-ionovej tekutej formy. V našom chloride horečnatom sú teda nečistoty len 0,01 - 0,02%. To je veľmi podobné ako vysoko kvalitná verzia citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatého zo soľných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je čistota 99,98-99,99%, bez ohľadu na zdroj.

 • Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak menom horčík)
 • Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni
 • Nemá silný laxatívny účinok ako iné druhy magnézia

ReMag je skutočné The Magnesium Miracle™ pretože:

 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov
 • Horčík prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • Horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek

 

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Balenie: 240 ml
Hmotnosť: 240 g

Dávkovanie: 2.5 ml (čajová lyžička)

Počet dávok v balení: 96
Koncentrácia: 60 000 ppm (60 mg čistého horčíka na mililiter).

  Zloženie   V jednej dávke
% RVH*
  Magnézium (vyrobené z MgCl2) 
150 mg 40%


Ďalšie zložky: voda z reverznej osmózy (Met™ Water)

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

POUŽITIE

Dávka pre dospelých: 1 čajová lyžička (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol lyžičky denne (1.25 ml) a zvyšovať o štvrť lyžičky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanej dávky 1 čajovej lyžičky denne. Môžete celú dávku rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Neužívajte neriedené. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2 x 2,5ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Deti vo veku 4-12 rokov: užívajte polovicu dávky pre dospelých.

Deti pod 4 roky: iba po porade s lekárom. 

Poznámka: Uzáver fľaše je užitočnou pomôckou pre odmeranie, ale pre presné dávkovanie použite kalibrovanú odmerku, injekčnú striekačku alebo kvapkadlo. Ak trpíte nedostatkom horčíka alebo či jete nezdravú stravu, začnite veľmi pomaly, aby sa vaše telo prispôsobilo. Niektorí ľudia musia začínať s miniatúrnou dávkou 2-4 kvapky denne a veľmi pomaly navyšovať.

Ak už beriete dlhodobo iný horčík, môžete začať s udržiavacou dávkou: jedna čajová lyžička dvakrát denne: jedna čajová lyžička = 150 mg elementárneho horčíka. Ak váš životný štýl alebo strava spotrebováva veľké množstvo horčíka (pijete veľa kávy, máte veľký stres, veľa športujete a potíte sa) môžete zvýšiť dávku na 1 čajovú lyžičku dvakrát až trikrát denne, aby ste zvýšili nasýtenie tela horčíkom. Najlepšie je dať celú dennú dávku do litra vody a popíjať cez deň (spolu s morskou soľou alebo inými minerálmi). 
 

UPOZORNENIE

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku. Ak chcete ReMag® užívať v tehotenstve a začínate, použite nízku dávku a postupne navyšujte.
 • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

10 recenzií - ReMag - The Magnesium Miracle | Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej - 240ml

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Danka

  - 10.07.2021

  Som veľmi spokojná s užívaním tohto horčíka, nakoľko som užívala už rôzne druhy horčíka a tento je fakt najlepsi a najkvalitnejší ???? mne veľmi pomáha pri mojej zvýšenej psychickej a fyzickej činnosti, pracujem bez stresu a som v pohode. Veľmi ho každému odporúčam.

 2. Petra

  - 27.12.2020

  Velka spokojnost s horcikom, migreny ustupili, bolest hlavy po poziti horcika zmizme. Dakujem

 3. Anna Kubačková

  - 27.07.2020

  Som spokojná, neviem či to bolo horčíkom, ale veľmi sa mi zmiernili bolesti v kolene.

 4. Viera Nizka

  - 13.04.2020

  ReMag užívam už dlhodobo(predtým objednávaný z USA). Som s ním veľmi spokojná. Prvé, čo som pocítila, že ma prestala bolievať hlava a cítim sa podstatne vitálnejšie.

 5. Iveta

  - 13.03.2020

  Po užívaní sa cítim oveľa lepšie, som menej unavená a kĺby sú pružnejšie.

 6. Lubos

  - 11.03.2020

  Podla mna je tyzden malo na hodnotenie s urcitostou, ale citim sa fajn, bolest hlavy, ktora nastupovala bola mierna a krátka a tá byva dosť silná, takze,ok.....

 7. Rastislav

  - 11.02.2020

  Produkt mi bol doporučený a musím len potvrdit skvelé účinky.

 8. Petra

  - 22.01.2020

  ReMag používam dlhodobo, skôr som si tento výrobok kupovala z Anglicka, s poštovným bol podstatne drahší. Zachránil mi močový mechúr, už rok a pol som bez antibiotík. Moja teta zase má o 80% lepšiu reumatickú artritídu prstov. Pre mňa je to skutočne zázrak.

 9. Renáta

  - 25.05.2019

  Remag je super určite doporučujem

 10. Dušan

  - 17.05.2019

  Veľmi účinné doplnenie horčíka.