ReMag Liquid Magnesium + ReMyte Mineral Solution Bundle

Dva najobľúbenejšie minerálne roztoky v jednom balíčku: ReMag® s jedinečným horčíkom a ReMyte® s ďalšími 11 minerálmi vyrobenými patentovaným procesom.


Pôvodná cena
96 €
Ušetríte
9,60 € (-10%)
Cena bez DPH
72,00 €
Cena s DPH
86,40 €
Dostupnosť
Momentálne nedostupné


Objednávací kód
MGREMYTB

ReMag® Liquid Magnesium + ReMyte® Mineral Solution Bundle

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK  

Balíček ReMag® a ReMyte® od spoločnosti RnA ReSet je ideálny pre ľudí, ktorí chcú spolu s horčíkom dopĺňať aj základné minerály.

ReMag® je pikoiónová forma magnézia, ktorá sa vstrebáva na bunkovej úrovni.

ReMyte® obsahuje sodík, vápnik, jód, horčík, zinok, selén, meď, mangán, chróm, molybdén, draslík, bór, ktoré majú všetky špecifické role.

Tento balíček obsahuje:

NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte se – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 L.

ReMag® a ReMyte®

Používajte riedené. Dajte do vody alebo džúsu a vypite naraz, alebo v dvoch dávkach. Môžete užívať nalačno aj s jedlom.
Najlepšie je rozmiešať v litri vody spoločne a popíjať celý deň.

Začnite pomaly**:

 • najprv ½ priložené odmerky (1,25 ml) denne ReMag a ReMyte
 • od 3. dňa 3/4 odmerky ReMag a 1 odmerku ReMyte
 • a 5. deň už môžete 1 odmerku (2,5 ml) ReMag a 1,5 odmerky (3,75 ml) ReMyte

Toto sú běžné denné dávky.
Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2x2,5ml ReMag; 2x3,75 ml ReMyte).

Toto dávkovanie je určené pre dospelých. Dávkovanie pre deti nájdete pri jednotlivých produktoch.

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

UPOZORNENIE

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

6 recenzií - ReMag Liquid Magnesium + ReMyte Mineral Solution Bundle

Pridať recenziu
1 2 3 4 5

 1. Karol

  - 24.05.2022

  Horčík a minerály Remag & Remyte zmenia kvalitu vášho života. Na uvoľnenie každej časti svojho tela a na dodanie energie svojmu elektrickému systému jeho elektrolyty zmiešajte vo fľaši uzáver od každého z nich (ak začínate... stačí pol uzáveru).

 2. Pavla

  - 03.03.2022

  Bez toho sa už nezaobídem. Neberiem ho na úľavu od bolesti, takže túto kategóriu nemôžem posúdiť. Tieto minerály mi však skutočne pomohli k celkovému zdraviu. Akonáhle som s nimi začala, asi pred štyrmi rokmi, začala som spať ako bábätko. Myslím, že sme všetci vyčerpaní a ja milujem chuť týchto minerálov, plus trochu himalájskej soli v pitnej vode. Je to niečo ako mlieko.

 3. Mar. T.

  - 12.01.2022

  Pomáhajú mi zostať mladou a zdravou. Stačí málo a vydrží dlho. Začala som pridávať pár kvapiek do vody. Už nemám žiadne problémy s bolesťou hlavy. Už žiadne problémy s nepokojnými nohami. Pokojnejšia a jasnejšia myseľ. Ďakujem vám, pani doktorka Deanová Aloha.

 4. LG

  - 29.09.2021

  Udržuje moje kŕče v nohách na uzde. Pridávam lyžičku a pol každého z nich do štvrť litra vody a popíjam ich po celý deň. Pokiaľ to nerobím, platím za to intenzívnymi nočnými kŕčmi v nohách. Chuť už ani nevnímam, pokiaľ je voda ľadovo studená.

 5. J. Herb.

  - 28.06.2021

  Určite by ste mali vedieť o produktoch ReMag a ReMyte. Milujem ich. Ľahko sa užívajú a pri užívaní týchto prípravkov nevznikajú problémy so svalovými kŕčmi. Všetky ostatné mi spôsobujú nepríjemné problémy so svalmi. Milujem ich!!!

 6. Pip.

  - 22.05.2021

  Účinné a dôležité! Každý, kto hľadá podporu srdca, sú oba tieto prípravky dobrým doplnkom vášho zdravotného režimu. Na chuť ReMagu si treba trochu zvyknúť, ale ja ho rýchlo zapíjam odporúčanými 150 ml vody, čo tomu pomáha.