Flora ReVive Lite - Probiotiká z rašeliny - Kapsule

V našom modernom, technickom a sterilnom svete sa naše zásadné spojenie s prírodou stratilo. Flora ReVive Lite™ - probiotiká z rašeliny obsahujú toto spojenie v podobe, ktorú vaše telo môže použiť vo váš prospech.

EXP:05/2023


Cena bez DPH
41,67 €
Cena s DPH
50 €
Dostupnosť
Momentálne nedostupné


Objednávací kód
RVIVELITE
EAN produktu
860003751350

Flora ReVive Lite™ - Probiotiká z rašeliny - Kapsule

DOPLNOK STRAVY

EXP:05/2023

FLORA REVIVE LITE™ JE IDEÁLNY PRE JEDNOTLIVCOV, KTORÍ:

  • S tradičnými probiotikami na báze mliečneho kvasenia nezažívajú úspech
  • Prešli liečbou antibiotikami
  • Často cestujú a chcú si so sebou brať probiotiká
  • Nechcú mať probiotiká v chladničke

Flora ReVive Lite™ je najlepšie probiotikum z rašeliny špeciálne vyvinuté pre udržanie rovnováhy črevných baktérií.

Flora ReVive Lite™ obsahuje humínovo-fulvovou kyselinu (humáty), ktorá vzniká rozkladom rastlinného materiálu s vysokým obsahom uhlíka pôdnymi baktériami. Humáty sú najlepšie pôdne probiotikum, pretože vznikajú pôsobením miliónov mikroskopických prírodných baktérií, ktoré sa v našom sterilnom, civilizovanom svete už takmer nevyskytujú. Humáty obsahujú probiotiká, prebiotiká, fytochemikálie, enzýmy a minerály. Majú vysoký obsah kyslíka a sú antagonistické voči Candida albicans a biofilmom.

Inulín je komplexný cukor z koreňov rastlín. Toto prebiotikum stimuluje rast prospešných baktérií v črevách.

Extrakt z jačmeňa obsiahnutý vo Flora Revive Lite™ je sušený produkt z RnA ReSet Drops™.

VÝHODY PROBIOTÍK Z RAŠELINY

Pri rozhodovaní či zvoliť probiotikum z rašeliny, alebo probiotikum s baktériami mliečneho kvasenia (laktobacily), je potrebné brať do úvahy biologickú kompatibilitu a trvanlivosť. Okrem zdravotných výhod probiotík z rašeliny je Flora ReVive Lite™ biologicky kompatibilný ako zdroj potravy pre mikrobiom a napodobňuje prirodzenú mikroflóru, ktorá sa vyskytuje v starodávnych archeologických nálezoch našich predkov. Flora ReVive Lite™ je tiež vysoko odolný produkt, pretože pôdne probiotiká obsiahnuté vo Flora ReVive Lite™ sú odolnejšie voči tráveniu, nevyžadujú chladenie a môžu prospievať a podporovať rast ďalších probiotík v črevách.

Vzorce Flora ReVive™ a Flora ReVive Lite™ sú dva konce spektra. Flora ReVive Lite™ pre ľudí, ktorí majú zdravé vnútornosti, alebo ktorí chcú zmierniť rýchlosť zmeny za účelom obnovy zdravia ich čriev a Flora ReVive™ pre tých, ktorí potrebujú silne pracovať na zdraví čriev, ľudia s chronickou hnačkou, nadmerným rastom kvasiniek a IBS a tí, ktorí sú schopní ľahko pracovať s akýmkoľvek detoxom, ktorý môžu zažiť (takže načasovanie pre nich nie je problém).

Môže to vyzerať takto:
Povzbuďte rovnováhu pomocou Flora ReVive Lite™ ---> Použite oba k vyváženiu črevného mikrobiomu -----> Použite Flora ReVive™ pre hlboké vyváženie čriev a proti nadmernému rastu kvasiniek.

INFORMÁCIE O DOPLNKU

Balenie: 60 kapsúl
Hmotnosť: 84 g

Dávkovanie: 2 kapsuly denne
Počet dávok v balení: 30

  Zloženie v 1 kapsule % RVH*
  Zmes humátov   510 mg -
  Inulín 150 mg -
  RnA ReSet jačmenný prášok 33 mg -


Ďalšie zložky: Rastlinná celulóza (kapsule), voda

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého

Bez GMO

Poznámka: Prášok z naklíčeného jačmeňa v RnA ReSet Drops™ nemôže byť označený ako bezlepkový, pretože jeho zdroj je jačmeň.

POUŽITIE

Vezmite jednu kapsulu po prebudení a jednu kapsulu pred spaním. Najlepšie sa užíva na lačný žalúdok, 30 minút od jedla. Môže sa však brať aj s jedlom a nevyžaduje uchovanie v chladničke. Ak máte citlivé črevo, môžete začať užívaním jednej kapsuly denne po dobu jedného týždňa a potom skúsiť pridať druhú kapsulu, alebo prípravok Flora ReVive™.  

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube. 

 

0 recenzií - Flora ReVive Lite - Probiotiká z rašeliny - Kapsule

Pridať recenziu
1 2 3 4 5