Dr. Dean's Total Body Immunity Bundle - Kompletný balíček pre imunitu

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Kompletný balíček produktov Dr. Carolyn Deanovej Total Body Immunity Bundle. Silná imunita je v dnešnej dobe nutnosťou. Nestrácajte čas skúšaním vhodných kombinácií.

Dostupnosť Skladom
Cena 171,30 € bez DPH
197 €    
Kód tovaru TOTALIMMUNSK
Značka Dr. Carolyn Dean
Kategória RnA ReSet
 

Dr. Dean's Total Body Immunity Bundle - Kompletný balíček pre imunitu

 

DOPLNOK STRAVY 

Total Body Immunity Bundle je navrhnutý tak, aby:

  1. Dodával minerály, ktoré fungujú (ReMag®, Pico Zinc™)
  2. Dodával vitamíny (D3K2 ReSet™, Whole C ReSet™)
  3. Dodával priaznivé antioxidanty (Whole C ReSet™)

Tento balíček obsahuje:

Každý doplnok je prepojený so všetkými ostatnými. Našim cieľom je ponúknuť balíček produktov, ktoré budú mať maximálnu synergiu. Výskum a skúsenosti naznačujú, že by ste nemali potrebovať žiadne ďalšie doplnky.


Návod k použitiu

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa - vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 2,5 ml denne. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne. Odporúčame začať veľmi pomaly a začať užívať pol lyžičky denne (1.25 ml) a zvyšovať o štvrť lyžičky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanú dávku 5 ml.

PicoZinc™: preventívna dávka 1,25 ml denne. Dávka pri respiračných ochoreniach 2,5 ml denne, alebo po porade s lekárom dočasne ešte vyššia. Pri použití nalačno môžu vyššie dávky vyvolať ľahkú nevoľnosť.

Kapsule D3K2 ReSet™: 1 kapsula týždenne s jedlom. Po porade s lekárom sa dávka môže zvýšiť.
Dávkovanie vitamínu D v USA sa líši od dávkovania v EÚ a v SR, z toho dôvodu sa dávkovanie líši od originálnej etikety. Poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom ohľadom dávkovania u detí a mladistvých do 16 rokov a tiež ak máte otázky týkajúce sa interakcie produktu s už existujúcim zdravotným stavom alebo liekmi na predpis.

Whole C ReSet™ je organický komplex vitamínu C. Každá kapsula obsahuje 250 mg vitamínu C a 1 346 mg ovocnej zmesi Vita-C.
Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom alebo nalačno.

V súčasnosti neexistujú žiadne liečby, lieky alebo potravinové doplnky schválené na liečbu alebo prevenciu COVID-19. Aj keď sa vyvíjajú výskumné vakcíny a liečby COVID-19, tieto testované produkty sú v počiatočných štádiách vývoja produktu a ešte neboli úplne testované na bezpečnosť alebo účinnosť.


PicoSilver™ je unikátny (95-98% biologicky aktívne strieborné ióny) stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometra.
*Právne minimum: Striebro nie je v EÚ schváleným liečivom ani doplnkom stravy. Produkt je určený len na vonkajšie použitie a na ďalšie spracovanie (napr. v kozmetike).

 

Upozornenie

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.