Autumn Bundle - Jesenný balíček

Balíček Autumn Bundle je perfektným balíčkom pre jesenné obdobie, pretože obsahuje zinok a vitamín C. Ako zinok, tak  vitamín C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a dopĺňa ich perfektný horčík ReMag.


Cena bez DPH
120 €
Cena s DPH
144 €
Dostupnosť
Neaktívny


Objednávací kód
AUTUMNBUN

Autumn Bundle - Jesenný balíček

DOPLNOK STRAVY

Balíček Autumn Bundle je perfektným balíčkom pre jesenné a zimné obdobie, pretože obsahuje vitamín D, zinok a vitamín C. Ako zinok, tak vitamín C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a dopĺňa ich perfektný horčík ReMag.

Tento balíček obsahuje:


NÁVOD K POUŽITIU

Pokyny pre pitný režim

Hydratujte sa – vynásobte svoju váhu v kilogramoch hodnotou 0,03 a pite denne minimálne toľko tekutín. Do každého litra vody dajte štvrť lyžičky morskej alebo himalájskej soli. 70 kg človek by teda mal vypiť minimálne 2,1 litra vody-70 kg x 0,03 = 2,1 L.

ReMag®: 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne rozmiešať vo vode alebo v džúse a užiť nalačno alebo po jedle. Odporúčame začať veľmi pomaly** a začať užívať pol lyžičky denne (1,25 ml) a zvyšovať o štvrť lyžičky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanej dávky 1 čajovej lyžičky denne. Môžete celú dávku rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň. Neužívajte neriedené. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne (2x2,5ml).

** Citlivé osoby by mali začať ešte pomalšie. Ideálne po kvapkách (1 - 5 kvapiek v dopoludňajších hodinách). Dodanie vysokovstrebateľného horčíka do precitliveného organizmu môže viesť k búrlivým reakciám.

Pico-Zinc™: preventívna dávka 1,25 ml denne. Dajte do vody, džúsu alebo kokteilu. Dávka pri respiračných ochoreniach 2,5 ml denne, alebo po porade s lekárom dočasne ešte vyššia. Odporúčame radšej použitie s jedlom, pretože pri použití nalačno môžu vyššie dávky vyvolať ľahkú nevoľnosť. 

Vitamin C ReSet™: Zamiešajte tento lahodný prášok do 240-480ml vody a popíjajte po celý deň, alebo použite samostatne na ochutenie vášho obľúbeného smoothie alebo proteínu ReStructure®.

Toto dávkovanie je určené pre dospelých. Dávkovanie pre deti nájdete pri jednotlivých produktoch.
 

UPOZORNENIE

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.

 

Iste ste si všimli, že náš popis je málo konkrétny a všeobecný. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Informácie si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete, v literatúre alebo na sociálnych sieťach. Pekné videá s titulkami nájdete aj na youtube.

 

0 recenzií - Autumn Bundle - Jesenný balíček

Pridať recenziu
1 2 3 4 5